Дніпропетровська обласна федерація Айкідо

Про федерацію

Бойове мистецтво Айкідо ДніпроДніпропетровська обласна федерація Айкідо утворена в 1999 році і являє Айкідо в Дніпропетровській області. Ми займаємося розвитком та популяризацією Айкідо. У клубах Айкідо тренуються діти і дорослі. Також ми проводимо навчальні семінари з провідними майстрами Айкідо світу.
Навчання дітей і дорослих відбувається згідно з міжнародними стандартами Айкідо.
Наші тренери є власниками чорних поясів і мають ступеня від 3 до 6 дана Айкідо. Тренерський і інструкторський склад – це професіонали з багаторічним досвідом виховання майстрів Айкідо.
Президент — Снітівкер Ігор Геннадійович, 5 дан Айкідо.
Голова екзаменаційного комітета — Крумханзл Петр, 6 дан Айкідо.
Члени президії:
Мозоляк Євген Олександрович, 4 дан Айкідо.
Калінер Геннадій Юхимович, 4 дан Айкідо.

Вiдео

Розклад

Тренування для початківців заняття Айкідо

Тренування для дітей

Понеділок – з 17:30 до 19:00
Середа – з 17:30 до 19:00
П’ятниця – з 17:30 до 19:00

Тренування для дорослих

Понеділок – з 19:00 до 21:00
Середа – з 19:00 до 21:00
П’ятниця – з 19:00 до 21:00
Записатися на тренування
Перше заняття безкоштовно

Тренування для займаються Айкідо більш 1 року

Тренування для дітей

Вівторок – з 17:30 до 19:00
Четвер – з 17:30 до 19:00
Субота – з 10:00 до 12:00

Тренування для дорослих

Вівторок – з 19:00 до 21:00
Четвер – з 19:00 до 21:00
Субота – з 12:00 до 14:00

Новини

Фестиваль бойових мистецтв і єдиноборств «BudoFest» на Дні міста Дніпро

Дніпровська міська федерація Айкідо є організатором фестивалю бойових мистецтв і єдиноборств “BudoFest”, який проводиться регулярно вже п’ятий рік. Цього року Фестиваль буде проводитися під час святкування Дня міста Дніпро 12 …

Набір в групи Айкідо для дорослих і дітей

Ми виробляємо набір всіх бажаючих вивчати Айкідо. Ми приймаємо дітей від 6 до 12 років в групу для дітей, а також запрошуємо дорослих і підлітків старше 14 років в групу …

Іспит на майстерні ступеня дан

18 липня був проведений іспит на різні ступені чорного пояса Айкідо. Від щирого серця вітаємо Євгена Зотова і Павла Кузьмичова з присвоєнням їм чорного пояса 1 дан Айкідо. Також Віктор …

Чому Айкідо необхідно для дорослих і дітей.

Айкідо в першу чергу відомий світу як бойове мистецтво і єдиноборство. Але з точки зору розвитку особистості і ефекту для здоров’я Айкідо давно рекомендується дорослим та дітям як оздоровча система і психологічна реабілітація.

За своєю основній ідеї Айкідо (для жінок і чоловіків) – це тільки самооборона. В техніках Айкідо немає атакуючих і провокують технік. Айкідо не несе в собі руйнівний аспект. Крім того, в Айкідо немає змагань. Сам по собі конфлікт в Айкідо відсутня і в техніках, і в методиках. Айкідо в Дніпрі налаштовує займаються на зміни себе, і критерієм результатів занять є поліпшення технічного арсеналу, самопочуття, посилення реакції і витривалості.

Основою методик Айкідо є японський підхід до тренувань – багаторазові повторення технік і рухів для формування досвіду і кращої запонімаемості. Саме практичний бойовий аспект дає тренування не пам’яті, а формування рефлексів і навичок, оскільки в реальному бою захищається «згадати» техніку не встигне, але встигне спрацювати навик.

Треба ще сказати про те, що важливе місце в Айкідо приділяється впливу на суглоби і кидки. При постійному тренуванні суглобів поліпшується гнучкість займаються. Також така практика сприяє посиленню кровообігу в суглобах і, як результат, краще самопочуття.

Кидкова техніка вимагає хорошої підготовки не тільки в плані кидкових технік, а й вдосконалення технік падіння. В Айкідо технікам падіння приділяється особлива увага, використовується практика стародавніх бойових мистецтв і сучасний досвід. В Айкідо техніки падіння доводяться до досконалості в першу чергу через дуже різноманітного арсеналу кидкових технік з метою збереження здоров’я падаючого.

Не можна забувати, що тільки в Айкідо збережена традиційна японська техніка роботи на колінах, яка була видалена з багатьох бойових систем. Ця техніка несе в собі унікальну можливість навантаження для глибоких м’язів і зв’язок, опрацьовує і задіє м’язи і дає зважену навантаження на коліна і тазостегнові суглоби. При русі на колінах опрацьовується все починаючи від низу преса і включаючи суглоби пальців ніг, і така техніка є незамінною для повноцінної розподіленої тренувального навантаження на організм займається.

Психологічний аспект Айкідо завдяки відсутності атакуючих технік дозволяє врівноважити нервову систему. Як правило, діти з-за своєї гіперактивності і перевантаженості інформацією приходять на тренування з збудженої нервовою системою і з можливістю нервових зривів і депресій. Тренування Айкідо несуть в собі основи психологічної стабільності і зміцнення нервової системи. Для дітей Айкідо – такі тренування дають прямий позитивний ефект, і дуже швидко. Для дорослих через перевантаження нервової системи на роботі і вдома відволікання на тренування, фізична активність і зміна обстановки дають можливість зміцнитися фізично і психологічно.

Клуб Айкідо в Дніпрі – запис по т. 050 320 64 44


Кілька секретів про Айкідо – Східні єдиноборства в Дніпропетровську.

Айкідо – один з наймолодших видів бойових мистецтв у світі. Йому трохи менше 100 років. Це означає, що Айкідо постійно вдосконалюється і розвивається. Коріння Айкідо – це старовинні японські школи збройового бою і техніки дзю-дзюцу, звідки Айкідо взяло основні розділи і традиції. Але дзю-дзюцу – це стиль ефективного бою зі зброєю і без, де багато атакуючих технік і прийомів максимальної ефективності проти нападника. Айкідо ж виключає напад при збереженні ефективності, що є унікальним і неповторним.

Айкідо – це техніки кидків, контролів, утримань і активних дій для захисту від нападу зі зброєю і без.

Айкідо входить в програму підготовки поліції та спецпідрозділів багатьох країн і визнано як один з найефективніших видів затримання і супроводу.

Айкідо створив Моріхей Уесіба, який багато років займався дзю-дзюцу Дайте-рю і техніками бою на мечах школи Ягю-рю. Саме ці вде школи і лягли в основу майбутнього мистецтва Айкідо, перша назва якого – Айкі-дзюцу.

Айкідо дуже серйозно і правильно будує систему подання мистецтва в різних країнах світу. До і після Другої світової війни багато учнів Моріхея Уесіби роз’їхалися по світу, щоб заснувати національні федерації в країнах Північної Америки, Європи та Азії. В результаті цих дій уже з 50-х років минулого століття Айкідо початок стрімкий розвиток, і завдяки високій майстерності тренерів в найбільших країнах світу кількість займаються збільшувалася не тільки в цих, а й в сусідніх країнах. Багато людей з усього світу почали їздити на тренування в Японію, і після повернення додому виводили тренування Айкідо на новий якісний рівень. Айкідо стало дуже демократичним і сучасним бойовим мистецтвом, в світі з’явилася мода на Айкідо.

У 80-х була організована Міжнародна федерація Айкідо, куди увійшли найбільші організації Айкідо світу. Федерація представила Айкідо на багатьох заходах світу, і нарівні організаціями олімпійських видів спорту розвиває здоровий спосіб життя в світі.

Айкідо своєї популярності багато в чому зобов’язане американському актору кіно Стівену Сігалу. Він почав тренуватися Айкідо ще в США, але пізніше виїхав до Японії, де почав тренуватися регулярно. Пізніше Стівен залишився жити в Японії, отримав 5 дан Айкідо, одружився з дочкою тренера Айкідо і навіть заснував свою школу. Пізніше, повернувшись в США, Сігал почав зніматися в кіно. Завдяки унікальним і дуже видовищним технікам Айкідо його фільми стали популярними в усьому світі. Дорослі та діти чекали продовження пригод поліцейського Ніко, а багато хто намагався вчитися Айкідо за цими фільмами. Навіть до сих пір фільми зі Стівеном Сігалом в головних ролях є найбільш видовищними і яскравими ілюстраціями застосування Айкідо.

Групи Айкідо в Дніпрі – запис на заняття по т. 050 320 64 44


Самооборона в Дніпрі – Навчитися можна у нас в залі.

Айкідо в Дніпрі почалося в 1991 році з одного клубу. Уже в 1995 році клубів було чотири. У 1999 була створена Дніпропетровська обласна федерація Айкідо, і пізніше на її базі Дніпровська міська федерація Айкідо. Центральний зал і центр Айкідо знаходиться в Палаці спорту ДНУ за адресою вул. Казакова, 12.

Ми офіційно представляємо класичне Айкідо, навчаємо дітей і дорослих за міжнародною програмою. Також ми проводимо іспити на учнівські ступені кю з присвоєнням відповідних поясів. Ми отримали право проведення іспити на майстерні ступеня Айкідо – ступеня дан, чорні пояси Айкідо. Це право нам дано міжнародним центром Айкідо (Токіо, Японія). Ми проводимо іспити і відправляємо документи до Японії, звідки приходять дипломи та паспорта.

Ми проводимо тренування весь рік по самообороні, в літній час частина тренувань проходить на вулиці зі зброєю.

У нас найвищий рівень викладацького складу в Україні. Тренери маю ступеня від 3 до 6 дана Айкідо. Всі тренери мають вищу фізкультурну освіту, проходять регулярне навчання методикам викладання, психології, педагогіки і спортивній медицині.

Дніпропетровська обласна федерація Айкідо – це професійна організація Айкідо, яка займається підготовкою тренерів спільно з вищими навчальними закладами України. Також Академія Айкідо України знаходиться в Дніпрі – це організація, яка займається професійною підготовкою тренерського та інструкторського складу.

Ми серйозно займаємося японською культурою, історією, традиціями і етикетом. У нас проходить чимало заходів на японську тему, а також ми беремо участь в різних заходах по всій Україні.

Тренування Айкідо у нас – це правильний вибір і хороша інвестиція в здоровий спосіб життя, навички самооборони і міцну психіку.

Набір в групи Айкідо запис в секцію по т. 050 320 64 44


Бойові мистецтва бувають різні.

Бойові мистецтва і єдиноборства – це вже різні поняття в сучасному світі. У давнину бойові мистецтва, або військові мистецтва, створювалися в різних країнах, виглядали по-різному, але були підпорядковані одній меті – ефективна перемога в бою. Ціна перемоги – життя. В середні віки перемога в битві була головною метою.

У 19 столітті в Японії вступив в дію заборона виробництва, носіння та застосування холодної зброї, і бойові мистецтва отримали новий розвиток. Саме в цей час дзю-дзюцу показало свою ефективність як єдиноборство, і на базі нього першим виникло дзюдо, а пізніше – Айкідо. Дзюдо изначала створювалося як бойове мистецтво, але після введення соверновательного аспекти дзюдо втратило бойовий аспект і стало єдиноборством. Айкідо пішло іншим шляхом, зберігши бойовий аспект і практику застосування в бою.

В Айкідо обов’язковими дисциплінами є техніки зі зброєю. Ми використовуємо три види зброї – палицю і дерев’яні копії ножа і самурайського меча. Ці техніки дозволяють займаються тренувати руху, позиції і взаємодія з атакуючим. Але ці техніки не є основними. Є бойові мистецтва і єдиноборства, де зброя є основою – це кендзюцу, кендо, іайдо.

Айкідо – це захист від атак, і атакуючі дії в Айкідо беруться з карате. Це основні удари і захвати.

Сім’я єдиноборств і бойових мистецтв в світі дуже велика. Є ті, які прийшли до нас з глибини століть, є зовсім сучасні та змішані. Всі вони покликані зробити людину краще. Тренування дають дітям характер і витривалість, силу і доброту. Для дорослих це прекрасне хобі, здатне урізноманітнити життя, покращити фізичний та моральний стан, знайти нових друзів і поринути в традиції, історію і культуру.

Айкідо для жінок і дітей т. 050 320 64 44